5-6-7 ve 8 Mart 2019 tarihleri arasında ATASEM tarafından Mühendislik Fakültesinde TRS1 – TRS2 – TRS3 dersliklerinde yapılacak Erasmus+ İngilizce Dil Sınavı giriş bilgilerinizi öğrenmek için tıklayınız.

2019-2020 eğitim öğretim yılı Erasmus+ Programına katılmak için başvuran öğrencilerimizden ATASEM tarafından yapılacak olan Rusça sınavına katılacak adayların listesi 05.03.2019’da yayınlanacaktır.

Arap Dili ve Edebiyatı Programı ile ve İlahiyat Fakültelerinden başvuru yapmış öğrencilerimizin Arapça dil sınavları Bölümlerince 5-8 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru yapmış olan öğrencilerimiz süreci bölümlerinden takip edebilirler.

Ayrıca Alman Dili ve Edebiyatı ile Almanca Öğretmenliği Bölümlerinden başvuru yapmış öğrencilerimizin Almanca dil sınavları Bölümlerince 5-8 Mart 2019 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru yapmış olan öğrencilerimiz süreci bölümlerinden takip edebilirler.

Sınava girebilmeniz için:

 • Yanınızda fotoğraflı geçerli bir kimlik (Öğrenci Kimliği ya da Kimlik Kartınız) belgesi bulunmalıdır. Kimlik kartı bulunmayan öğrenciler sınava alınmayacaktır.
 •  Sınav saatinizden yarım saat önce sınavın gerçekleştirileceği Mühendislik Fakültesinde hazır bulunmanız gerekmektedir.

4 thoughts on “Erasmus+ Değişim Programı Dil Sınavı Oturum Listesi Açıklandı!

 1. 09/03/2019

  Serkan Erkıran Reply

  Sonuçlar ne zaman açıklanır?

 2. 04/03/2019

  oğuzhan üstün Reply

  Sınava giriş belgesi var mi?gerekli mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.