18 Şubat 2009 tarih ve 27145 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Farabi Değişim Programı Yönetmeliği’nin ”Öğrenim Protokolü” başlıklı 16. maddesi ve ”Ders Tekrarı” başlıklı 21. maddesi çerçevesinde Farabi Değişim Programına katılan öğrencinin tek ders sınavına kayıtlı olduğu (gönderen) yükseköğretim kurumuna girmesi gerekmektedir.

Tek ders sınavına kalan öğrencilerimize duyurulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.