Anasayfa Forumlar Erasmus+ Erasmus+ Staj İtalya’da Staj İmkanı

1 yanıt, 2 voices Last updated by  Tarık 1 yıl 4 ay önce
2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Yazar
    Yazılar

Süleyman Barış Köksal
    Katılımcı
    @sbariskoksal

‘Foro Italico’ Roma Üniversitesi’nin Dış İlişkiler Ofisi’nde yarı-zamanlı çalışmak üzere İşletme, Turizm, Uluslararası İlişkiler, dil/edebiyat veya benzer bölümlerde okuyan öğrenciler arasından Erasmus+ stajyerleri aranmaktadır. Erasmus öğrenci ağı(ESN)’nın aktif bir üyesi olmak avantajdır. Benzer çalışma ortamlarında tecrübesi olan, sportif faaliyetlerde bulunan öğrencilerin de başvuruları kabul edilmektedir.

Staj görevleri:

-İdari işler konusunda ofis personeline yardım edilmesi
    -Günlük olarak İngilizce ve diğer dillerde (varsa), başka üniversiteden gelen öğrenci ve misafirlerle telefon ya da email aracılığıyla haberleşmenin sağlanması
    -Planlama, yönetim, organizasyon ve hareketlilik dönemlerinin takibi gibi işlerde yardım sağlanması
    -Uluslararasılaşma, uluslar arası işbirliği ve öğrencilerin hareketliliği gibi değerler ile üniversitenin tanıtımını yapılması
    -Uluslararası öğrencilerle Gelen Erasmus öğrencilerinin sosyal entegrasyonuna katkıda bulunacak çeşitli faaliyetlerin düzenlenmesi

Süre : 4-6 ay
    Dönem: Herhangi bir dönem
    Dil : En az B2 seviyesinde İngilizce (veya İspanyolca); İtalyanca (A2).

İlgilenen adayların CV ve motivasyon mektuplarını relazioni.internazionali@uniroma4.it adresine yollamaları gerekmektedir.

Referans : http://oia.atauni.edu.tr/italyada-staj-imkani/

Tarık
    Katılımcı
    @Tarik

Güzel aktivite olmuş

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.