Erasmus+ Avrupa Dayanışma Programı (ESC) kapsamında 13 Ağustos-13 Eylül 2021 tarihleri arasında Portekiz’de gerçekleştirilecek olan gönüllülük hareketi için öğrenci başvuruları 24 Haziran-2 Temmuz 2021 tarihleri arasında alınmış olup, yerleştirme sonuçları aşağıda verilmiştir. Kazanan adayların 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü mesai bitimine kadar (17.00) gerçekleştirmeyeceği hareketlilikler için feragat taleplerini youth@atauni.edu.tr adresine mail olarak bildirmeleri gerekmektedir. Hareketlilik tarihinin yakın bir tarih olması sebebiyle öğrencilerin feragat tarihi sonrasında ilgili fakülte/enstitü/yüksekokullara işlemlerini başlatmak üzere resmi bildirimleri gerçekleştirileceğinden, ilgili tarih sonrası feragatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru esnasında hazırlık geçme notu ve özel dil kurslarından alınan belgelerde başarı notu belirtilmeyen adaylar için dil puanı “0” olarak alınmış olup, yerleştirme yapılmamıştır.

 

Yabancı uyruklu öğrenciler, gri pasaport alamadığı ve pandemi dolayısıyla vize alım süreci uzun sürdüğünden yerleştirme yapılmamıştır.

 

Sonuçlar için tıklayınız.

 

 

(Güncelleme: 09.07.2021)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.