2022/2023 Akademik Yılı Erasmus+ Öğrenci Öğrenim ve Staj Hareketliliği kapsamında 4 Nisan 2022 tarihinde ilan edilen ek yerleştirme sonuçlarına istinaden ön yerleştirmesi yapılan adaylardan feragat ve taahhüt dilekçelerini teslim almış bulunmaktayız.

– Nihai Yerleştirme sonucunda “Ön Yerleştirme” işlemi gerçekleştirilen adayların https://oia.atauni.edu.tr/erasmus-programi-2021-2022-yillari-ka131-ve-2020-yili-ka107-projeleri-yerlestirme-sonuclari-guncellenmis/ linkinden edinecekleri taahhüt dilekçelerini 27/05/2022 Cuma günü mesai bitimine kadar erasmus@atauni.edu.tr adresine e-mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

–     12 Nisan 2022 tarihinde gerçekleştirilen Öğrenim Hareketliliği Oryantasyon toplantısına katılım sağlamayan adaylar “Atauni Dio” isimli YouTube kanalından toplantının tekrarına ulaşabilirler.

–     Nihai Yerleştirme sonucunda “Yedek” durumunda kalan adaylar “Zero Grant” yani “Hibesiz” olarak hareketlilikten yararlanabilmektedir. Hibesiz olarak hareketlilik gerçekleştirmek isteyen söz konusu adaylar erasmus@atauni.edu.tr adresine taleplerini mutlaka iletmelidir. “Hibesiz Yerleştirme” durumundaki adaylar ise ilk yerleştirme işlemi sonrası hibesiz olarak hareketlilik gerçekleştirmek istediklerini tarafımıza bildiren adaylardır.

–       2022/2023 Akademik Yılı Güz Döneminde hareketlilik gerçekleştirecek adayların resmi bildirim işlemleri Mayıs ayı sonunda tamamlanacaktır. Bildirimlerin tamamlanmasını takiben adaylara sonraki süreçte ne yapmaları gerektiğine dair e-mail ile bildirim sağlanacaktır.

Nihai Yerleştirme sonuçları için tıklayınız.