04/08/2022 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunan adaylardan başvuru sistemi tarafından çekilen dil sınavı verilerinin hatalı olduğuna dair dönüşler alınması doğrultusunda itirazlarını almış bulunmaktayız. İtirazlar neticesinde sistem sağlayıcısı ile birlikte gerekli teyitler sağlanmış ve 2021 yılı KA131 Projesi Personel Ders Verme ve Eğitim Alma Hareketlilikleri güncel sonuç listeleri ekli listede verilmiştir. Hareketlilik gerçekleştirmeye hak kazanan adayların https://oia.atauni.edu.tr/new/erasmus-2021-yili-ka131-projesi-personel-ders-verme-hareketliligi-ilani-sonuclari/ ve https://oia.atauni.edu.tr/new/erasmus-2021-yili-ka131-projesi-personel-egitim-alma-hareketliligi-ilani-yerlestirme-sonuclari/ linklerinde yer alan duyurularımızda belirtilen son kabul mektubu teslim tarihlerine riayet etmeleri önemle rica olunur. İlan edilen son tarihe kadar kabul mektubunu teslim edemeyen adayların yerine yedek adaylara sırası ile hak tanınacaktır.

Yerleştirme işlemlerinde Erasmus Puanı yanı sıra önceliklendirmeler de dikkate alınarak yapılmaktadır. Aynı bölümden birden çok başvuru olması durumunda, Erasmus puanı daha yüksek yalnız bir personele öncelik tanınır. Öncelik sıralamasında eşitlik olması durumunda, önce idari personel olma durumu, sonra Erasmus Puanı, sonra yabancı dil puanı ve en son hizmet süresine bakılmaktadır.

Personel ders verme hareketliliğinde ise değerlendirme kriterlerinde belirtilen puan ve öncelik sırası dikkate alınarak yapılmaktadır.

 

GÜNCEL DERS VERME hareketliliği sonuçları için tıklayınız.

GÜNCEL EĞİTİM ALMA hareketliliği sonuçları için tıklayınız.

 

 

 

Güncelleme: 23.08.2022